FORGOT YOUR DETAILS?

PREV
NEXT

Hakkımızda

Şirketimiz 2004 yılında kartalda kurulmuş olup, işine cam balkon firması olarak başlamıştır ve zaman içinde; kışbahçesi, PVC pencere profil, Alüminyum Doğramalar, Bilimum çelik konsüksiyonlar iamalat yapılıp sineklikler ve son teknoloji pergoleler ve pergole sistemimizde projeye bağlı olarak Cam Balkon, Pergole katlanır camları, teras katlanır camları, sabit sonenergy camları, PVC kapı ve pencere, woswagen kapılar, hebo sebo sürgülü kapı sistemleri yapmaktayız.

 

İBC PERGOLA özel motorlu tente sistemiyle her mevsimin sorunlarını çözüme dönüştüren kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan Pergola markası altında motorlu tente sistemlerini, sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek yeniden tasarlamaktadır.

 

İBC PERGOLA , Pergola motorlu tente sistemleriyle, her türlü hava şartında ideal korumayı sağlar. Özel tente kumaşı sayesinde Pergola motorlu tente sistemleri güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak; size bahçe, balkon, veranda, teras gibi açık alanlardan en iyi şekilde yararlanabilme imkanı sunar.
Pergola motorlu tente sistemi, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir.

 

İBC PERGOLA nin ürettiği motorlu Pergola tente sistemi, özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza yeni bakış açıları kazandırır.

 

İBC PERGOLA sizlerin isteklerine göre hazırlamış olduğu özel tente kumaşlı, açılır kapanır tavanlı motorlu pergola tente sistemlerindeki LED aydınlatma sayesinde gece ve gündüz farkını ortadan kaldırarak günün her vaktinde yaşanabilir mekanlar oluşturmaktadır.

TOP
en_US
ar
tr_TR